O kancelarii

Komornik Sądowy Łukasz Sakowski

Witamy na stronie Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Przasnyszu Łukasza Sakowskiego. Znajdziecie Państwo tutaj podstawowe informacje o kancelarii, zasięgu działania, wzory wniosków egzekucyjnych, obwieszczenia o licytacji, itp.

Kancelaria Komornika Sądowego przy Sądzie Rejonowym w Przasnyszu, siedzibą swą ma jednak w Makowie Mazowieckim.

Komornik Sądowy Łukasz Sakowski prowadzi postępowania egzekucyjne i zabezpieczające w celu dochodzenia roszczeń w sprawach pieniężnych i niepieniężnych, zgodnie z wnioskiem i wyborem wierzyciela – na terenie miasta Przasnysz i Maków Mazowiecki oraz ich okolic.

W ramach swojej pracy, nasza kancelaria komornicza korzysta z niezbędnych narzędzi informatycznych ułatwiających i przyśpieszających wymianę informacji, na których między innymi bazuje komornik. Obsługujemy również wnioski składane za pośrednictwem elektronicznego postępowania upominawczego – EPU. Zespół, który tworzy kancelaria charakteryzuje się wysoką dbałością o przestrzeganie przepisów, determinacją w egzekwowaniu należności jak i poszanowaniem godności stron czy też uczestników postępowania egzekucyjnego.

Rachunek bankowy

PKO BP S.A. O/Ostrołęka 92 1020 3802 0000 1702 0052 3183

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przasnyszu Sakowski Łukasz Kancelaria Komornicza nr III

ul. Kościuszki 3 06-200 Maków Mazowiecki    |    NIP 7182003188    |    REGON 366278252    |    tel/fax: (+48 29) 717-06-17    |    email: PRZASNYSZ2@KOMORNIK.PL

ID EPU 1270

adres ePUAP: /KS_Lukasz_Sakowski/Domyślna

Administratorem Państwa danych osobowych jest Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przasnyszu Sakowski Łukasz, Inspektorem danych osobowych jest Roman Kwieciński e-mail: iod.przasnysz.001@komornik.pl